1. Ana Sayfa
  2. Bonvedi Hakkında
  3. Bonvedi’de hangi özellikler var?

Bonvedi’de hangi özellikler var?

Bonvedi, rezervasyon ve ödeme yönetim platformudur. Ana özellikleri aşağıda görebilirsiniz.

Rezervasyon yönetimi: Müşterilerinizden gelen görüşme taleplerini kolaya takvimize ekleyebilir, müşterilerinize anında sms veya e-posta ile mesaj iletebilirsiniz. Yıllık ve aylık takvim özelliği ile görüşmelerinizi kuş bakışıyla tek ekranda görerek müşterilerinizin tarih sorularına hızlıca cevap verebilirsiniz. 

Sözleşme: Online sözleşme oluşturabilir ve müşterinize sms veya mail ile iletebilirsiniz. Dilerseniz sözleşme çıktısı alabilirsiniz.  

Mesajlaşma: Müşterilerinize sms veya e-posta bildirimleri ileterek teklif ve sözleşme detayları hakkında mesajlaşabilirsiniz. 

Ayrıca sevgililer günü, bayramlar vb. özel günlerde toplu bildirimler iletebilirsiniz. 

Prova ve ödeme hatırlatması, yıldönümlerinde kutlama mesajı gibi kendi SMS kurallarınızı oluşturarak otomatik sms veya e-posta bildirimleri gönderebilirsiniz.

Ödeme – Tahsilat Takibi: Müşterilerinizin yapmış olduğu  tahsilat ve ödemelerin vade aşımlarını takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Vade tarihi geçen müşterilerinize gecikmiş tahsilatı hatırlatabilirsiniz.

Salon yönetimi: Hesabınıza birden fazla salon veya salon grubu ekleyebilir ve rezervasyonlarını yönetebilirsiniz. Takviminizde ve görüşme listenizde salonlarıza göre filtreleme yapabilirsiniz. 

Teklif Verme: Müşterilerinize sms veya e-posta ile teklif detaylarını ve menü seçeneklerini iletebilirsiniz.

Müşteri Yönetimi: Potansiyel veya mevcut müşterileriniz ile görüşme ve rezervasyon süreçlerini Bonvedi ile yönetebilirsiniz. 

Personel Yönetimi: Hesabınıza birden fazla personel ekleyebilir ve personellerin yetkileriniz sınıflandırabilirsiniz. 

DüğünBuketi.com Entegrasyonu: DüğünBuketi.com entegrasyonu ile düğünbuketi.com ilanlarınıza gelen başvurları Bonvedi panelinizden yönetebilirsiniz. Başvuruları görüntüleyebilir, takvime ekleyebilir, müşteri ile iletişime geçerek teklif iletebilirsiniz.

Raporlama: Anlık, aylık ve yıllık analizler sayesinde şirket öngörülerinizi güçlendirebilir ve veriye dayalı iş kararları alabilirsiniz. 

Satış Yönetimi: Tüm görüşme ve rezervasyon döngünüzü yönetebilir, müşteri iletişimini takip edebilirsiniz. Anlaşma adımları ile satış sürecinizi takip edebilir ve performansınızı ölçerek hedefleriniz yönetebilirsiniz. 

Banka / Kasa Yönetimi: Kasa ve banka hesaplarınızı ve her türlü para giriş çıkış işlemlerini Bonvedi ile kolayca yönetebilirsiniz. Finansal operasyonlarında işlem yaptığınız kasa ve banka hesaplarını ekleyerek tahsilat ve ödeme işlemlerinizi kasa veya banka hesaplarına işleyebilirsiniz.

Güncellenme Tarihi: Ağustos 23, 2023

Bu makale yardımcı oldu mu?

İlgili Makaleler